TENISOWE HACKI

Tenisowe Hacki to filmiki ze wskazówkami dzięki którym poprawisz swoją grę w tenisa. Do tej pory powstały 2 sezony:

  • sezon pierwszy poświęcony był shot selection – czyli podejmowaniu właściwych decyzji na korcie. Dowiesz się z niego m.in: kiedy należy chodzić do siatki, gdzie kierować return czy gdzie ustawiać się po uderzeniu.
  • sezon drugi dotyczy techniki zagrań. W kolejnych odcinkach rozkładam na części pierwsze wszystkie podstawowe uderzenia. Dowiesz się z niego jakie są fundamentalne elementy każdego z nich, które wykonuje każdy profesjonalny gracz na świecie. 
  • sezon trzeci jest w trakcie nagrywania i poświęcony jest podstawom gry. Jest dedykowany osobom, które jeszcze nigdy nie grały w tenisa i chcą poznać zasady gry czy podstawy uderzeń. 

Oprócz tego, równolegle powstają luźne odcinki dotyczące m.in: najczęstszych błędów przy różnych uderzeniach czy wyjazdowe vlogi.

Nasz najpopularniejszy filmik obejrzało na YouTube już ponad 25 000 osób. 

Co tydzień wysyłam członkom listy mailingowej nowy odcinek na skrzynkę e-mail. Jeżeli chcesz dostawać powiadomienie o nowym odcinku zostaw swój adres poniżej:


Darmowy kurs taktyki

 

 

A jeżeli chcesz wygrywać więcej meczów, to zachęcam do pobrania darmowego kursu taktyki tenisowej. Poznasz w nim taktyki stosowane przez najlepszych tenisistów na świecie. Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj:


Tenisowe Ciekawostki

 

Stworzyliśmy też newsletter z tenisowymi ciekawostkami, z którego dowiesz się m.in:

  • ile trwał najdłuższy mecz w historii tenisa
  • skąd wzięła się punktacja 15-30-40
  • ile ton truskawek zjada się co roku na Wimbledonie

Jeżeli jesteś zainteresowany/ zainteresowana takimi historiami kliknij tutaj: